Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Do Kazimierza Górskiego

czwartek, 4 marca 2004

Pan Kazimierz Górski

Szanowny Panie Trenerze!

Z okazji Pana Jubileuszu oraz imienin składam w imieniu własnym oraz Samoobrony RP serdeczne życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Dzięki międzynarodowym sukcesom Pana złotej drużyny, miliony młodzieży polskiej rozpoczęły swoją przygodę ze sportem, jednocześnie przechodząc swoją pierwszą, prawdziwą szkołę życia. To właśnie dzięki Pańskim dokonaniom wielu Polaków, już w młodym wieku, czerpało radość z własnych osiągnięć i sukcesów, kształtując tym samym swoją życiową postawę i silny charakter na całe życie. To właśnie dzięki ludziom takim jak Pan zostałem w młodości czynnym sportowcem. Obecnie, jako zawodowy polityk, potrafię to szczególnie docenić.

Całe moje pokolenie do dziś nosi w pamięci Pana dokonania, o których opowieści, jak największy narodowy skarb, przechodzą z ojca na syna. Możliwość przekazania Panu życzeń w imieniu własnym jak i Samoobrony RP, jako tak wybitnej postaci polskiego sportu oraz osoby zasłużonej dla rozwoju Polski, poczytuję sobie za zaszczyt.

Życząc jeszcze raz wielu lat zdrowia, serdecznie Panu dziękuję za przeżyte w młodości niezapomniane chwile wzruszeń oraz do dziś noszone głęboko w sercu poczucie narodowej dumy ze zwycięstw i sukcesów Polski i polskich sportowców.

Przewodniczący
Andrzej Lepper

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.