Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Poparcie od Zachodnio - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

wtorek, 14 lutego 2006

Uchwała Zarządu w Szczecinie Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie, obradujący w dniu 02.02.2006 r. po zapoznaniu się z. wnioskiem przekazanym przez Pana Józefa Baryłę, reprezentującego grono Przyjaciół Pana Kazimierza Górskiego z prośbą o wsparcie idei uhonorowania najwybitniejszego trenera w historii polskiego sportu piłkarskiego najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej Polskie, Orderem Orla Białego, jednogłośnie popiera tę wspaniałą inicjatywę.

Przypadająca w tym roku 85 rocznica urodzin Pana Kazimierza Górskiego jest jedyną okazji: w szczególny sposób wyrazić wdzięczność wielkiemu Polakowi, najwybitniejszemu w historii trenerowi piłkarskiemu, Człowiekowi cieszącemu się powszechnym autorytetem i sympatią.

Z satysfakcją pragniemy poinformować, przedstawiciele ZZPN. podczas Zjazdu PZPN w grudniu 2005 roku, wsparli też inicjatywę zgłoszoną przez Prezesa PZPN Pana Michała I Listkiewicza, w sprawie skierowania na ręce Prezydenta RP wniosku o nadanie Orderu Orla Białego Panu Kazimierzowi Górskiemu.

Przesyłając Państwu najlepsze życzenia, jesteśmy przekonani, że nas/o wspólne dzieło, którego jesteśmy rzecznikami, znajdzie pomyślne rozstrzygnięcie.


Z poważaniem
Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej
Jan Bednarek

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.