Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Uroczystości pogrzebowe Kazimierza Górskiego

wtorek, 30 maja 2006

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 2 czerwca 2006 r. o godzinie 11.00, mszą świętą w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (zwanej też Kościołem Garnizonowym), przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.

We mszy świętej zapowiedzieli udział: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński, Prezes Rady Ministrów Kazimierz Marcinkiewicz, Minister Sportu Tomasz Lipiec oraz wiele innych osobistości życia publicznego i sportu.

Po mszy, kondukt żałobny uda się na Cmentarz Powązkowski, gdzie Kazimierz Górski spocznie w grobie rodzinnym. Zgodnie z wolą rodziny, w uroczystościach na cmentarzu wezmą udział jedynie najbliżsi Zmarłego.

Trasa Przejazdu
Plac Krasińskich - ul. Bonifraterska - ul. Stawki - ul. Okopowa - ul. Powązkowska


Kazimierz Górski był człowiekiem podziwianym i kochanym przez wielu z nas i wszyscy pragnęlibyśmy towarzyszyć mu do końca w jego ostatniej wędrówce. Prosimy jednak o uszanowanie woli pogrążonej w żalu rodziny.

Jednocześnie informujemy, że dla wszystkich, którzy nie będą mogli osobiście oddać hołdu Trenerowi wszech czasów, Telewizja Polska przewiduje transmisję z uroczystości pogrzebowych.

Księga Kondolencyjna udostępniona będzie w Centralnym Ośrodku Sportu (Torwar), przy ul. Łazienkowskiej 6a, od czwartku (1 czerwca br.) od godziny 9.00 do piątku (2 czerwca br.) do godziny 15.00.

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.