Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Życzenia od Premiera RP

piątek, 3 marca 2006

Wielce Szanowny Panie,
z okazji wspaniałego jubileuszu 85-tecia urodzin pragnę złożyć Panu serdeczne gratulacje i wyrazy najwyższego szacunku dla Panskiej godnej podziwu postawy życiowej, niezwykłej aktywności i wielkich sportowych osiągnięć.

Stworzona i kierowana przez Pana drużyna reprezentacji narodowej w piłce nożnej osiągnęła największe sukcesy w dziejach naszego sportu, a milionom Polaków dostarczyła niezapomnianych emocji i wzruszeń, Pana zasługą jest wypracowanie nowoczesnych metod szkolenia zawodników i wyznaczenie wysokich standardów w sporcie. Te osiągnięcia do tej pory są wzorem dla kolejnych Pana następców i członków narodowej kadry.

Wspaniałe zwycięstwa polskich piłkarzy nie tylko rozsławiły nasz kraj w świecie, ale przede wszystkim zachęciły do uprawiania tej dyscyptiny rzesze młodych ludzi. W sporcie uczył Pan wytrwałości, konsekwencji i przestrzegania zasad fair play. Te cechy były i pozostają równie ważne w każdej sferze życia. Pragnąłbym, aby Pana postawa stała się wzorem dla dzisiejszych młodych działaczy sportowych i znalazła godnych naśladowców.

Proszę przyjąć najlepsze życzenia zdrowia, dobrego samopoczucia, satysfakcji ze wszystkich życiowych osiągnięć oraz serdecznej obecności bliskich i oddanych Panu tudzi.

Z wyrazami najwyższego szacunku
Kazimierz Marcinkiewicz

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.