Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Życzenia od wojewody kujawsko-pomorskiego

niedziela, 12 marca 2006

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje w związku z 85. rocznicą urodzin oraz życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha, pociechy z najbliższych i wielu dobrych chwil w otoczeniu tych, którzy Pana kochają.

Wszyscy pamiętamy Wembley i Igrzyska Olimpijskie w Monachium, kiedy zawodnicy przygotowani przez Pana, dzięki Panu i razem z Panem tworzyli początki "złotej ery polskiego futbolu". Ich zwycięstwa były źródłem dumy nas wszystkich, a finezyjna gra i efektowne akcje stały się częścią historii światowej piłki nożnej. Pański talent, energia, determinacja, upór i zaangażowanie, którymi potrafił Pan natchnąć zawodników okazały się źródłem spektakularnych sukcesów.

Serdecznie gratuluję Panu otrzymania Krzyża Komandorskiego z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej i dziękuję za wszystko co zrobił Pan dla polskiego sportu, dla wzniesienia naszego futbolu na światowe wyżyny, za wieloletnią pracę szkoleniową i działania popularyzatorskie, raz jeszcze gorąco życzę dużo zdrowia i pogody ducha!

Z wyrazami szacunku
Waldemar Achramowicz

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.