Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Życzenia od wojewody mazowieckiego

piątek, 3 marca 2006

Proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje z okazji urodzin oraz życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia. Jestem niezwykle wzruszony i zaszczycony, mogąc, choćby w ten sposób, wyrazić wdzięczność Panu - Wielkiemu Człowiekowi, którego dokonania z zapartym tchem podziwiałem w młodości. Sukcesy Pana i drużyn, które Pan prowadził, stanowiły dla mnie - absolwenta warszawskiej AWF - zarówno natchnienie, jak i mobilizację do wytężonej pracy.

Tegoroczne mistrzostwa w Niemczech automatycznie przywołują na myśl wspomnienia sprzed 32 lat. I wszyscy mamy nadzieję, że Paweł Janas - Pana "wychowanek" w kadrze narodowej - uzupełni osiągnięcia "Orłów Górskiego". Bowiem dał Pan wszystkim Polakom radość po pokonaniu Włochów, Argentynczyków, Brazylijczyków, Anglików, Holendrów. Słowem - długo by wymieniać... Ale brakuje tego jednego gola wbitego więcej od Niemców. I mam nadzieję, że selekcjoner z nawiązką odpłaci naszym zachodnim sąsiadom za "piłkę wodną", którą zafundowali Pańskiej drużynie pamiętnego 3 lipca 1974 r. we Frankfurcie.

Jeszcze raz winszuję Panu pięknego jubileuszu i z całego serca życzę dużo zdrowia i siły - zarówno do tego, by jak najmocniej kibicować w tym mistrzowskim roku biało-czerwonym, a przede wszystkim, by nieustannie stanowić wielki autorytet dla młodych pokoleń Polaków.

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.