Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Warszawa oddaje hołd Kazimierzowi Górskiemu

Treść artykułu

Na warszawskim Torwarze została wyłożona w czwartek księga kondolencyjna, do której mogą się wpisywać osoby chcące oddać hołd zmarłemu 23 maja Kazimierzowi Górskiemu.

Pierwsze wpisy pojawiły się już koło godziny dziewiątej. Pracownicy Torwaru spodziewają się większej liczby osób w godzinach popołudniowych.

Około godziny 14.00 hołd Kazimierzowi Górskiemu oddał premier Kazimierz Marcinkiewicz. "Panie Kazimierzu za możliwość bycia dumnym z polskiej piłki, z Polski, dziękuję Panie Kazimierzu Wielki” - napisał premier.

Księga umieszczona jest na wprost wejścia do Centralnego Ośrodka Sportu ma specjalnym stole. Obok ustawiono kosze z kwiatami i zdjęcie legendarnego trenera, przepasane kirem. Pali się świeca. Na specjalnym ekranie wyświetlany jest film prezentujący sylwetkę oraz sukcesy najsłynniejszego polskiego trenera.

Księga kondolencyjna będzie wyłożona w Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze, przy ul. Łazienkowskiej 6a do piątku do godziny 15.00.

Pogrzeb Kazimierza Górskiego odbędzie się w piątek. Zgodnie z wolą rodziny w uroczystościach na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie wezmą udział jedynie najbliżsi Zmarłego.

tvp.pl

 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.