Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


"Piłka jest okrągła”

piątek, 27 sierpnia 2004

W czwartek o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta we Włocławku miała miejsce uroczystość promocji książki znakomitego trenera reprezentacji Polski Kazimierza Górskiego.

Punktualnie pod ratusz podjechał trener Górski w towarzystwie swojego przyjaciela - Józefa Baryły, który jest zarazem opiekunem Kazimierza Górskiego
Ten warszawski przedsiębiorca rodem z Włocławka jest także pomysłodawcą promocji książki w naszym mieście

Na spotkaniu obecni byli przyjaciele, znajomi, przedstawiciele władz miasta i sportu, byli piłkarze. Po powitaniu dostojnego gościa przez prezydenta miasta oraz wicewojewodę kujawsko - pomorskiego, trener otrzymał kwiaty i upominki w postaci albumów i fajansu, a następnie odpowiadał na szereg pytań.

Na spotkaniu ponadto był obecny Jerzy Kulej, z którym udało nam się zamienić kilka słów n temat przegranej walki Rżanego w Atenach.

Na zakończenie trener Górski podpisywał swoją książkę w dziesiątkach egzemplarzy, wykazując cierpliwość i pozując do zdjęć.

Bardzo ciekawy wieczór z osobą, która kilkadziesiąt lat temu dała nam tyle radości.

Dzisiaj, w piątek, 27 sierpnia o godzinie 11.30 w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 (budynek B) Kazimierz Górski będzie podpisywał swoją książkę. Również w piątek o godz. 15.00 zaplanowano spotkanie szacownego gościa z funkcjonariuszami i skazanymi włocławskiego zakładu karnego.

W.K.

q4.pl
 
Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.